Швидкий зв'язок з нами (гаряча лінія) +38 (098) 919-19-98 +38 (066) 050-47-77

ТзОВ “УНІВЕРСАЛЬНА ПРАВНИЧО-ФІНАНСОВА АУТСОРСИНГОВА КОМПАНІЯ “ВІКТОРІЯ””

ТзОВ “УНІВЕРСАЛЬНА ПРАВНИЧО-ФІНАНСОВА АУТСОРСИНГОВА КОМПАНІЯ “ВІКТОРІЯ””

Місце здійснення діяльності

місто Чернівці, Чернівецька область

Контакти

Напишіть мені

Заснування компанії
  • 26 липня 2007 року, м. Чернівці
Мови
  • українська
  • російська
  • румунська
Пріоритетні напрямки діяльності

Комплексне правове супроводження бізнесу

Усні та письмові консультації, в т.ч. з питань цивільного, господарського, трудового, податкового, адміністративного, сімейного, міжнародного та іншого законодавства

Державна реєстрація юридичної особи та фізичної особи-підприємця «під ключ», державна реєстрація змін, супроводження припинення діяльності суб’єктів господарювання

Складання проектів договорів, заяв, загальних звернень, претензій, позовних заяв, відповідей на претензії, запитів, скарг, протоколів, установчих документів та інших документів

Представництво в судових інстанціях всіх рівнів

Представництво на всіх стадіях виконавчого провадження

Отримання різних видів ліцензій, довідок, витягів, виписок, дозволів

Досягнення
  • З 20 листопада 2009р. Компанією прийнято рішення про визнання та застосування Правил адвокатської етики при здійсненні юридичного супроводу клієнтів.
  • 15 вересня 2009р. Компанія Вікторія включена до об’єктів інфраструктури підтримки малого та середнього підприємництва. Згідно наказу представництва Держкомпідприємництва від 14.09.2009р. №3, нашій компанії присвоєно категорію «Бізнес-центр» про що видано свідоцтво за номером №0001.
  • Компанія з 30 березня 2011р. є партнером з продажів лінійки продуктів ЛІГА:ЗАКОН, ExpertSoft та ін.
  • 1 листопада 2013 року керівництвом Компанії «Вікторія» прийнято рішення про створення Регіонального міжнародного українсько-румунського бізнес-центру. Основні цілі бізнес-центру – сприяння бізнесу України та Румунії в реалізації міжнародної співпраці, бізнес-проектів, налагодження комерційних зв’язків та кращого взаємного захисту інвестицій, співпраця з торгово-промисловими палатами.
  • 20 січня 2014р. Компанією відкрито представництво в м. Київ. Представництво створено як функціональний підрозділ Міжнародного Аналітичного Альянсу ­ – Департамент малого та середнього бізнесу (SME Department). Зазначене надає можливість на основі існуючих стандартів обслуговування в Компанії «Вікторія» додатково задовольнити потреби замовників у м. Києві у професійних послугах аудиту, фінансового та управлінського аналізу, юридичного захисту та підтримки (адвокатських послуг)й багато інших.
  • Висока компетентність, досвід працівників Компанії Вікторія дозволяють в цілому вирішувати завдання значної складності в багатьох сферах господарської діяльності.